UPOZORNĚNÍ! Všechny výrobky, které jsou SKLADEM pro Vás vyrábím až po OBJEDNÁVCE. Výrobky zasílám do 2-5 prac. dnů. Děkuji za pochopení :)

O Tonyem

logo s textem tranp svet

     Myšlenka začít tvořit lapače snů přišla s narozením mé dcerky Emy, kdy jsem jako dvojnásobná maminka "zaplavená" dávkou hormonů hledala "něco" roztomilého nad dětskou postýlku. Zkusila jsem vyrobit lapač snů. První pokusy byly nezdařené, ale postupem času při mnohadenním motání různých výpletů, mne oslovila ručně háčkovaná krajka.

     A první lapač snů byl na světě. Lapač se zalíbil kamarádce a tak vznikl druhý, třetí, čtvrtý, pátý a já si pohrávala s myšlenkou, proč při rodičovské dovolené nezkusit dělat to, co mne naplňuje, baví a vlastně u toho zároveň relaxuji? To byl počátek mé cesty - poslat ostatním skrze mé výrobky radost a energii. A tak začal prodej lapače snů na přání.

 Minerální náramky,  které nabízím vznikly náhodou, když mi přebývaly korálky, které jsem dávala, dle znamení zvěrokruhu dětí, do výpletů lapačů.

Ve své dílně se ráda obklopuji příjemnými věcmi, které umí navodit harmonickou atmosféru,  proto jsem i do svého internetového obchůdku zařadila svícny z minerálů, vonné tyčinky, vonné kuželky, zvonkohry Koshi, diáře aj., a věřím, že i u Vás doma si každý z Vás z těchto předmětů, ať to bude lapač snů nebo svícínek z růženínu nebo andělského selenitu vytvoří svůj "posvátný" koutek, ve kterém se budete cítit dobře.

- Název "Tonyem" vznikl ze jmén mých dětí - Antonín a Ema.

kruh symbolizuje lapače snů, rozdělené srdce napůl - mé dvě děti a kulička uvnitř to jsou korálky, náramky

logo vodotisk malé svet

Děkuji za Vaši přízeň a důvěru Vaše Bára